HEDEF Yurt Dışı Eğitim Türkiye’de bulunan en genç ve aynı zamanda en dinamik, enerjik ve tutkulu yurt dışı eğitim danışmanlığı şirketlerinden biridir. 2017 yılında kurduğumuz ve Güneydoğu ve Doğu Anadolu’nun merkezinde bulunan HEDEF Yurt Dışı Eğitim ile genç bireyleri uluslararası eğitim programları tanıştırıyoruz.

Genç ve azimli ekibimizle arkadaş canlısı ofisimizde, danışanlarımıza en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Biz sadece başarılı birer danışman olmak değil aynı zamanda uluslararası eğitim sektöründe çok iyi global temsilciler olmayı istiyoruz. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz her öğrencinin yabancı dil konusunda kendi potansiyelinin en üstüne ulaştırmayı ve çözüm odaklı ve öğrenci memnuniyeti temelli eğitim danışmanlığı hizmeti vererek dünya çapında tanınmayı hedefliyoruz.

HEDEF Yurt Dışı Eğitim temel olarak İngiltere, Amerika, Avustralya, İrlanda, Malta ve Kanada’da Yabancı Dil Programları, Sınava Hazırlık Programları, Bireysel ve Grup Yaz Okulu Programları, Sertifika Programları ve Öğretmen Eğitimleri için danışmanlık hizmeti vermektedir. Hedef Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın mükemmel bir uluslararası bağı vardır ve yabancı dil öğretmede sadece öncü okullarla partner olarak çalışmaktadır. Çalıştığımız okullarla olan yakın bağımız öğrencilerimize en iyi hizmeti vermemize olanak sağlar.

HEDEF Yurt Dışı Eğitim’de sadece sınırlı sayıda çalıştığımız partner okullarımıza her zaman en iyi ve en uygun hizmeti sunarız.  Her zaman etik olarak doğru olanı tercih edip, birlikte çalıştığımız öğrencilerimizin mutluluğuna öncelik veririz. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize ücretsiz oryantasyon hizmeti vererek seyahatlerinin olabildiğince konforlu geçmesine destek oluruz. Öğrencilerimiz ve onların ihtiyaçları için en iyi eşleştirme yapmanıza her zaman yardımcı oluruz.

Uluslararası eğitim bizim tutkumuzdur!

img